Standartların Üstünde

01

Deluxe Deniz Manzaralı Oda

Panoramik şehir ve deniz manzaralı odamız, huzur verici dekorasyonu ve kendine has dokusuyla 25 m² alana sahip. Güne başlarken, Urla iskelenin manzarası eşliğinde kahvenizi keyifle yudumlayabilir, deniz kokulu bir gün sonrası dinlenebilirsiniz.

02

Avlu Manzaralı Oda

Yeşil rengin verdiği huzur ve sakinliğin hakim olduğu, Gümrük Urla’da bulunan avlu manzaralı odamız 17m². Çift kişilik yatağa sahip odamızda her güne mutlulukla uyanın.

03

Suite Deniz Manzaralı Oda

Urla manzaralı superior odamız, denize nazır konumuyla misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatırken aynı zamanda rahat edebilecekleri alanı onlara sağlamakta. Geniş ve özgür yaşam alanı sunan odamız 33 m² ve tüm estetik öğeler göze alınarak tasarlandı. Ayrı oturma alanıyla günün her saatinde Urla manzarasını tadını çıkarabilir, huzur dolu ve unutulmaz anlar biriktirebilirsiniz.

04

Standart Deniz Manzaralı Oda

Yüksek konforlu, deniz manzaralı odamız 17 m². Mavinin verdiği huzur, kırmızının verdiği mutluluk ile sizleri yenileyecek ve capcanlı hissettirecek bu odayla muhteşem bir Urla deneyimine hazır olun.

05

Deniz Manzaralı Balkonlu

Cumbalı balkonunda gün doğumunu ve gün batımını izleyebileceğiniz eşsiz deniz manzaralı odamız 20 m². Balkonunda keyifle kahvenizi yudumlarken, mavinin tüm tonlarını keşfedin.

06

Deniz Manzaralı Oda

Gümrük Urla Otel’in küçük fakat konforlu deniz manzaralı olan odamız 15 m². Urla iskelenin tüm renklerini görebileceğiniz odamızı keşfedin.

07

Balkonlu Deniz Manzaralı Oda

Panoramik deniz manzarasıyla, misafirlerimiz için özenle tasarlanmış odamız 25 m² alana sahip. Misafirlerimizin konforu için özel tasarlanan bu odada güne başlamak ve günü bitirmek bir başka! Otelimiz Urla’da hafta sonu kalınacak yerler içerisinde. Size yaşattığı anlar ile fark yaratıp unutulmayacak bir deneyim yaşatır.

08

Teraslı Şehir Manzaralı Oda

Deniz manzaralı terasıyla konforunuzu arttıracak bu odamız 15 m². Gümrük Urla Otel farkı ile tasarlanan odamızda tüm estetik unsurlara yer verilmiş olup canlı renkleri ile enerjinizi arttırırken aynı zamanda sadeliğiyle de sizleri evinizin rahatlığında hissettirir. Urla’nın en güzel lokasyonunu terasından izlemek isteyenlerin favorisi.

09

Şehir Manzaralı Oda

Urla’nın tarihi şehir dokusuyla güne başlayabileceğiniz odamız 35 m². İlham dolu şehirde, nefes alabileceğiniz ferah ve geniş bir oda sizleri bekliyor.

10

Cadde Manzaralı Oda

Ferah ve aydınlık dokuya sahip cadde manzaralı odamız 20 m². Gümrük Urla, merkezi lokasyonda ve ev konforunda konaklamak isteyen misafirlerini bekliyor.